I love this product! It comes in cheddar (not my fav), original and sour cream and onion (the best!). Usually you can buy it for around $2.50 and it is 80 calories per serving.
I love this product! It comes in cheddar (not my fav), original and sour cream and onion (the best!). Usually you can buy it for around $2.50 and it is 80 calories per serving. -
Good for a snack but not good with fat content!
Good for a snack but not good with fat content! -
Perfect snack with cheese! 120 calories for 21 of these!
Perfect snack with cheese! 120 calories for 21 of these! -
Amazing products! These are perfect for those on a high protein, low carb diet!
Amazing products! These are perfect for those on a high protein, low carb diet! -
expensive and not worth the price.
expensive and not worth the price. -
not something I would recommend. Expensive!
not something I would recommend. Expensive! -
Good product, just have to make sure not to loose!
Good product, just have to make sure not to loose! -
Use these everyday! Very durable!
Use these everyday! Very durable! -
love this product! Always keep in my purse!
love this product! Always keep in my purse! -